Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Вечір зустрічей, вечір спогадів PDF Друк e-mail
Середа, 07 березня 2012, 15:25

Вечір зустрічей15 лютого виповнилося 23 роки з дня виводу радянських військ із Афганістану. В цей день, вже вчетверте, під егідою сільської ради в актовій залі школи зібралися на вечір-реквієм ветерани афганської війни, представники сільської ради, учні та вчителі. Зібралися, щоб вшанувати тих, хто поліг у афганських ущелинах і пошанувати тих наших односельців, яким пощастило повернутися до рідного дому. Це скромні люди, які не люблять розповідати про свої подвиги: Володимир Ярошенко - голова спілки воїнів-афганців с. Софіївська Борщагівка, Валерій Вареня, Олександр Гладкий, Олександр Громовий, Олег Ілько, Ігор Рибаков, Віктор Стрілецький, Микола Хахуда, Володимир Чумаченко, Іван Шевель, Станіслав Шупик.

На урочистості були запрошені також голова ради спілки воїнів-афганців Києво-Святошинського району Лариса Козленко, заступник голови афганської спілки м. Вишневого Олександр Бондаренко та воїни-афганці Анатолій Іванченко і Микола Гуменюк.

Афганська війна тривала майже 10 років. І щоб нині не говорили про ту війну, наші солдати вчинили так, як велів їм обов'язок, як підказувала совість, а значить правильно, тому що іншого виходу в них не було. Те покоління знає ціну дружби, єдності, воно зберегло військову відданість і братерство. Ще й досі тим, хто пройшов крізь афганське пекло, сниться, як горіли небо і земля. Нестача води і гарячий пісок навкруги або гори, в яких не пройти. Ковток води цінувався як золото.

Зі сльозами на очах згадували учасники ту безглузду афганську війну, через яку пройшли 700 тисяч чоловік. Серед них 30 % були українці. Страшні наслідки лишила афганська війна для України. Не повернулися додому з війни 3360 воїнів - з них 3280 загинули, а 80 % пропали безвісти чи потрапили в полон. Світлу пам'ять тих, хто загинув у афганському пеклі всі присутні вшанували хвилиною мовчання.

Пошанувала наших воїнів-афганців сільська рада. Кожному з них було вручено іменні Пам'ятні Знаки села. Цю почесну місію виконав заступник сільського голови Олесь Кудрик.
Своє духовне слово присутнім в залі сказав настоятель сільського храму Казанської Ікони Божої Матері отець Володимир.
Привітала воїнів-афганців директор школи Оксана Пушенко.

Ведучими на святі були учні школи, члени театральної студії, Олеся Давиденко (9-А клас), В'ячеслав Сокирко (9-Б клас), Наталія Меньшикова (8-Б клас), Інна Перегінець (9-А клас), Максим Зозуля (8-Б клас). Акторська майстерність ведучих у поєднанні з художнім словом змусили присутніх ще раз повернусь у ті трагічні дні, відчути біль і трагедію покоління, яке пройшло афганську війну.

Яскравим привітанням для всіх присутніх став виступ шкільного хору "Сходинки" під ке-рівництвом Ірини Якубовської.  
Приємно вразив своєю надзвичайною майстерністю виступ хореографічного ансамблю школи мистецтв "Кіндербалет" під керівництвом Анжеліки Дацишиної, який представив балет "Мері Попінс".

Підготувала сценарій і провела вечір-реквієм заступник директора з виховної роботи Тетяна Шупик.
Вечір зустрічі, вечір спогадів, вечір-реквієм… Афганська війна… Навіщо? Заради чого? Ці питання залишились, тому що потребують глибокого осмислення. Немає такого комп'ютера, щоб водночас здобути всі політичні й військові уроки цієї війни, які необхідні для долі суспільства. Але для тих, хто воював в Афганістані, вона назавжди залишиться обпаленою юністю і спогадом про справжню чоловічу дружбу.

Прес-служба
Софіївсько-
Борщагівської СЗОШ

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2(4), від 8.03.2012