Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Свято красунь і трудівниць PDF Друк e-mail
Урочисті заходи
Четвер, 08 березня 2012, 15:02

8 березняНа замовлення виконкому Софіївсько-Борщагівської сільської ради було розроблено дизайн та виготовлено пам'ятні та почесні відзнаки для нагородження кращих жителів села. Одніми з перших нагородні візнаки мають отримати з нагоди 8 Березня кращі вчителі Софіївсько-Борщагівської СЗОШ.

Нагородження жінок відбулося 6 березня під час заходу, присвяченого Жіночому дню, що пройшов у актовій залі школи.

До свята було виготовлено шість медалей "Видатний вчитель". Крім того, з рук виконувача обов'язків сільського голови Василя Перегінця винуватиці свята отримали відзнаки за сумлінну працю. Найвищою нагородою села - "Знаком Пошани" була нагороджена вчитель математики Галина Володимирівна Поліщук, яка присвятила все своє життя вихованню підростаючого покоління.

Василь Миколайович привітав всіх учасниць заходу, серед яких були працівниці  школи, садочку, амбулаторії, сільської ради, пошти, комунального підприємства села. Ведучою заходу була Ірина Якубовська.  Свої пісенні подарунки присутнім подарували  хоровий колектив. А ще на свято до Софіївської Борщагівки завітала фіналістка телепроекту "Голос країни" Антоніна Матвієнко.

Інф. "Собор"

.

.

.

.