Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

З 8 березня! PDF Друк e-mail
Урочисті заходи
Вівторок, 06 березня 2012, 20:02

вітання з 8 березняВ актовій залі Софіївсько-Борщагівської школи 6 березня 2012 року виконуючий обов'язки сільського голови Перегінець Василь Миколайович вітав жінок Софіївської Борщагівки зі світлим весняним святом - 8 березня.

вітання з 8 березняВасиль Миколайович виступив з вітальною промовою та вручив нагрудні знаки і грамоти за особистий внесок у розвиток села присутнім жінкам, які наполегливо працюють в закладах села - в школі, садочку, амбулаторії, сільській раді, пошті, комунальному підприємстві.

Найвищою нагородою села "Знак Пошани" була нагороджена вчитель математики 1975-2009 років Поліщук Галина Володимирівна.

Відкрила та вела свято Ірина Якубовська. Свято було прикрашене виступами хору та прекрасної дівчини - відомої співачки Антоніни Матвієнко.

Фотозвіт

.

.

.

.