Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Свято соборності України PDF Друк e-mail
Середа, 01 лютого 2012, 17:27

Подвійне свято відзначала 20 січня громада Софіївської Борщагівки - традиційні "Різдвяні зустрічі" та День соборності України. Під бадьорі позивні зібралися учасники та глядачі свята у просторій актовій залі сільської школи.

До речі, вперше "Різдвяні зустрічі" відбулися десять років тому з ініціативи тодішнього заступника сільського голови Дмитра Кашуби, який і цього разу охоче прийняв запрошення приєднатися до гурту односельців, щоб разом насолодитися дзвоном колядок, блиском різнокольорових зірочок.

гості свята Різдяні дзвониКрім Дмитра Миколайовича, на свято запросили виконувача обов'язків сільського голови Василя Перегінця, директора спеціалізованої загальноосвітньої школи Оксану Пушенко, вчительку, голову сільського осередку "Просвіти", члена Національної спілки письменників України Тетяну Петровську, вчительку Ольгу Шепель, завідуючу дитячим навчальним закладом "Колосок" Валентину Кучерук, голову первинного осередку громадської організації "Міжнародна жіноча громада" Валентину Остапченко, настоятеля храму Ікони Казанської Божої Матері отця Володимира.

Ведуча заходу Ірина Якубовська насамперед надала слово виконуючому обов'язки сільського голови Василю Перегінцю, який щиро привітав гостей зі святами Новорічно-Різдвяного циклу:

"Ці святкові дні на початку року зазвичай передують великій та натхненній праці впродовж наступних місяців. І я щиро зичу усім малим та дорослим жителям нашого села зберегти у своїх серцях світло різдвяної зірки та цю велику радість єднання нашої громади", - наголосив Василь Миколайович.

Урочисто прозвучали у виконанні хору святкові побажання:
Здоров'я міцного,
Щастя земного,
Чистої водиці з криниці,
В полі ярої пшениці,
Хліба, солі на столі
І погоди на душі!

Виступ хоруСвяткового настрою додали всім пісні "Свята вечеря" (слова Терези Угрин, музика Марти Лозинської), "Дивная новина" (слова і музика Марти Лозинської).

Ведуча нагадала про давній український звичай. Зі спалахом першої різдвяної зорі розпочиналося хвилююче дійство - вертеп. Воскресімо ж його у пам'яті, зігріємо свої серця любов'ю до Бога, до рідного краю, до всього живого на землі!

Всім учасникам свята припали до душі виступи вокального ансамблю "Карамельки", солістки Марини Тібіркової, пісня "Наколядуйте, діти, добра!" (слова Тетяни Петровської, музика Тетяни Димань) у виконанні Христини Свиридюк.

Піднесено прозвучали з вуст ведучої проникливі слова про соборність України:
- Скільки глибини у цьому слові - Україна! Це золото широких степів, бездонна синь зачарованого неба, тихі плеса річок, сині очі озер, ставків, безмежні степи і ліси, зелені долини і луки, карпатські верховини і донецькі простори… І все це - наша Україна!

Захоплено вітала громада музичне вітання Катерини Кривченко - пісню "Україночка". У виконанні хору зворушливо прозвучала пісня "Моя Україна" (слова Марії Бойко, музика Миколи Свидюка).
На закінчення свята юні таланти, які взяли в ньому участь, одержали в подарунок цукерки, які вручили в.о. сільського голови Василь Перегінець та голова опікунської ради Дмитро Кашуба.

автор Василь ЗАЄЦЬ
за матеріалами газети СОБОР
випуск №3, від 01.02.2012