Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Зустріч зі Святим Миколаєм PDF Друк e-mail
Четвер, 12 січня 2012, 14:52

За традицією 17 грудня 2011 року для сільської малечі за підтримки сільскої ради було організовано дитяче свято – зустріч з Святим Миколаєм. Сільська школа Софіївської Борщагівки гостинно відкрила двері для всіх бажаючих дітей та дорослих.

Свято Св.Миколая в Софіївській БорщагівціСвятий Миколай – образ, що асоціюється з високими людськими моральними цінностями, глибокою вірою у Бога та у праведність існування на землі. За легендою, Святий Миколай живе у Раю на небесах і раз у рік спускається на землю, щоб прийти до діток і пронести їм дарунки за хороше навчання, чемну поведінку, повагу до батьків та старших людей. Святий Миколай знає все про діток, усе записано у нього у великій книзі, котру допомагають йому заповнювати ангели цілий рік.

Режисер-постановник свята - вчитель нашої школи Шупик Тетяна Олексіївна та культпрацівник сільської ради-вчитель музики Якубовська Ірина Володимирівна підготували чудову виставу під назвою «Через поле, через гай, їде Святий Миколай».

У виставі взяли участь справжні таланти Софіївсько-Борщагівської школи:

  • янголята Катя Кривченко, Надія Величко, Аліна Ільницька, Богдан Шалаган;
  • Антипко і Охрипко - Василь Миронець та Євген Пилипенко;
  • господиня - Наталя Меньшикова зі своєю родиною - Анною Чебаненко та Катериною Скрипкою.

Вистава зачаровувала чудовою музикою та виконавицями пісень- Вікторії Федоренко, Катерини Кривченко, Христини Свиридюк та групи дитячого хору «Сходинки».

Кульмінацією свята стала поява Святого Миколая зі своїми помічниками. Святому Миколаю, роль якого майстерно виконав вчитель фізичного виховання Кушик Анатолій Васильович, діти 1-Б  (вчитель Дідковська Лариса Іванівна) та 2-А (Мартиненко Наталя Василівна) класів читали вірші.

Сільська рада Софіївської Борщагівки за особистої участі виконуючого обов'язки сільського голови Перегінця Василя Миколайовича підготувала для дітей смачні та солодкі подарунки - святкові пряники "Миколай" для дітей 1-4 класів школи та соціально незахищених дітей, а також для всіх дітей дитячого дошкільного закладу "Колосок".

Це було свято Милосердя, Доброти, Прощення, Любові до ближніх!

підготувала
Культпрацівник сільської ради - заслужений працівник культури України
Якубовська Ірина Володимирівна