Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Пам’яті Тараса Шевченка

9-10 березня біля погруддя Кобзаря пройшли урочистості з нагоди Пам’яті Тараса Шевченка.

Учні та вчителі Софіївсько-Борщагівського НВК на мітингу виразили свою велику любов та пошану до Великого українського Пророка, Поета, Виразника духовних засад української нації.

Памяті Тараса ШевченкаСформувалась урочиста колона на подвір’ї НВК, на початку якої вишикувались учні 8-11 класів із синьо-жовтими прапорами, в українських строях учні 11-го класу символізували давність та красу нації.

Біля погруддя Шевченка зібралося до ста учнів школи.

Розпочався мітинг із виконання Гімну України.

З головним словом перед присутніми виступила директор школи Оксана Пушенко, яка закликала словами Шевченка «Свою Україну любіть, любіть її во время люте, в тяжкую, гіркую минуту за неї Господа моліть» любити свою землю, рідну Україну, як це словом та життям своїм виражав наш Великий Поет.

Виступили на мітингу вчитель історії Ольга Шепель, завідуюча дитячим садочком «Золотий колосок» Людмила Савенко, настоятель Храму Ікони Казанської Божої Матері с. Софіївська Борщагівка протоієрей Володимир Табачин.

Присутні на святі дорослі долучилися до проекту українського радіо «Шевченко мобілізує» Ірина Якубовська, Віра Прокуда, Світлана Кучмій, Людмила Савенко, Оксана Пушенко, Ольга Шепель, отець Володимир читанням віршів Шевченкового «Кобзаря».

Молитву за поетом вимовив отець Володимир. Він також подарував бібліотеці школи повне видання «Кобзаря» і закликав усіх українців мати «Кобзарі», як обереги, як символи віри у щасливе майбутнє України кожної української родини.

На закінчення мітингу прозвучав духовний Гімн України «Боже великий, єдиний нам Україну храни».

Провела мітинг Ірина Якубовська, вчитель музики, заслужений працівник культури та мистецтва України.

На мітингу були присутні депутати сільської ради, працівники сільської ради. Корзини квітів до погруддя Шевченка поклали члени сільського осередку «Просвіта» та сільський голова О.Т.Кудрик.