Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Поспішаймо дарувати радість

В Різдвяні свята, добрі люди,
Щоб коляда дзвеніла всюди,
Спішіть у гості брат до брата,
Щоб радістю сповнялась хата.

виступ перед дітьмиПісля Водохреща, 20 січня, учні Софіївсько-Борщагівського НВК відвідали хворих дітей комунального закладу «Київська обласна дитяча лікарня», що знаходиться в місті Боярка. Різдвяно-Новорічні вітання з колядками та щедрівками лунали для дітей різного віку, що зібралися у фойє кардіологічного відділення. Були присутні на віншуванні і дорослі – працівники лікарні і  батьки. Вдячна публіка після святкового дійства довго аплодувала юним артистам, що подарували радість дітям, які знаходяться сьогодні на лікуванні. Щасливими були і юні артисти, адже сьогодні вони подарували тепло своїх сердець іншим людям і, можливо, зробили цей світ трішечки добрішим.

Особливо зворушливо пройшла зустріч учасників Різдвяно-Новорічного дійства з Конар Іриною, яка не змогла бути присутньою на привітаннях  через травму ноги. Дівчинці 13 років, вона разом з іншими дітьми потрапила під обстріл, коли школу – інтернат, де навчалася дитина-сирота, вивозили зі Сходу. Тоді Іра і була травмована. Їй у палаті діти заспівали колядки, щедрівки, привітали зі святами, побажали миру, добра і щастя. На прощання сфотографувалися і запланували зустрітися знову.

колядки у лікарні

колядки в дитячій лікарніколядки в дитячій лікарні

колядки в дитячій лікарні колядки в дитячій лікарні

Директор школи Пушенко О.І., яка вважає Різдвяний вертеп і своїм дітищем, разом із талановитими керівниками дійства - заступником директора з виховної роботи  Шупик Т.О. і вчителем музики Якубовською І. В. - щиро вдячні Шпак Л.Г., завідуючій поліклініки та функціональної діагностики КОДЛ, жительниці села Софіївська Борщагівка, яка організувала таку зустріч,  забезпечила світлу, добру її атмосферу та ще й пошанувала дітей гостинцями.

 

Забезпечив поїздку дітям у Боярку сільський голова Олесь Кудрик, за що йому всі дуже вдячні.