Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Сучасний вертеп

Організували Вертеп учні та педагоги місцевої школи. Над написанням сценарію та репетиціями працювали майже 2 тижні. Цьогорічний вертеп дещо не традиційний. Його створювали на основі подій, які впродовж року відбулися в Україні.

вертеп в Софіївській БорщагівціУчасники дійства обов’язково в національних костюмах. Щедрували усі, від малого до старого. Одинадцятикласник В’ячеслав зізнається, після закінчення школи найбільше сумуватиме за різдвяними виступами. До вертепу хлопець долучився ще в 5-му класі. З тих пір не пропустив жодного свята.

 

Школярі розповідають, окрім сільської ради, планують щедрувати ще й у місцевих підприємців та забудовників. І хоча за свій виступ отримують символічні подарунки, кажуть, головне - це дарувати людям святковий настрій.

 

Шкільний вертеп щедрує у місцевих чиновників вже декілька років поспіль.

На майбутнє школярі мріють з колядками та щедрівками завітати до військового шпиталю. А поки на свято запросили одного з бійців Айдару. Чоловік розповідає, від вертепу в захваті. Та шкодує, що в його дитинстві, таких традицій не було.

за матеріалами pravdatyt.com