Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ PDF Друк e-mail
Четвер, 08 травня 2014, 09:23

ДОРОГІ ВИЗВОЛИТЕЛІ,
ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ
ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ!

Сердечно вітаю вас із річницею Великої Перемоги! ...

День ПеремогиУ цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Складно знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за ваш бесметрний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку тільки знало людство. Ми у вічному боргу перед ввами за обірвану війною юність, за зразки мужності, сили духу, самопожертву, які ви виявляли в боях за рідну землю.

Щиро бажаю вам міцного здоров'я, родинного благополуччя та злагоди, довгих літ щасливого та мирного життя, мирного неба над головою!

З глибокою повагою,

Софіївсько-Борщагівський сільський голова
Олесь Кудрик

 

Додатково:

1. 9 травня о 10 годині ранку, біля пам'ятника Загиблим Воїнам (с.Софіївська Борщагіка, вул.Леніна) відбудеться вшанування ветеранів та мітинг-реквієм з нагоди 69-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

2. Сільська рада привітала ветеранів з Днем Перемоги