Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Новини від сусідів PDF Друк e-mail
Середа, 01 лютого 2012, 10:04

У ВИШНЕВОМУ
ЗАЛІЗНИЧНИКИ ОТРИМАЮТЬ ЖИТЛО

Про це йшла мова під час зустрічі губернатора Київської області Анатолія Присяжнюка з начальником Південно-Західної залізниці Олексієм Кривопишиним, що відбулася днями у Вишневому.

Наразі залізничники живуть у гуртожитках та будинках барачного типу. І вже багато років чекають на нове житло. Ще у 2005 році було виділено земельну ділянку 1,2 га для спорудження багатоквартирного будинку. Проте лише торік був укладений договір оренди. Саме завдяки сприянню Анатолія Присяжнюка громаді міста вдалося зрушити з місця цю справу. Тож будівництво багатоповерхівки на 290 квартир розпочнеться вже за місяць.

за матеріалами газети СОБОР
випуск №3, від 01.02.2012