Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Головою райдержадміністрації призначено Олександра Зайця PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 20:11

Олександр Заєць22 листопада району було представлено нового голову Києво-Святошинської райдержадміністрації Олександра Зайця. Цю місію виконав голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк. Нагадаємо, до 16 листопада посаду голови Києво-Святошинської РДА обіймав Михайло Заславський.
Під час представлення Олександр Заєць коротко розповів присутнім про себе: за освітою він інженер та юрист, вік - 40 років. Останнє місце роботи - Київська облдержадміністрація.

На думку Олександра Зайця, одне з його головних завдань - це покращення рівня життя жителів району та піднесення рівня довіри до влади.
Як розповів Олександр Віталійович, на попередній роботі йому доводилося мати справу з численними скаргами та зверненнями жителів столичної області, зокрема і Києво-Святошинського району.

- Тож я в курсі багатьох порушень в роботі БТІ, управління Держкомзему тощо, - зауважив Олександр Заєць.

- Для мене ця висока довіра Президента України означає і велику відповідальність. Тож закликаю усіх до плідної співпраці, - наголосив Олександр Заєць.