Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Нові тарифи 2014

ЗВЕРНЕННЯ
до мешканців с.Софіївська Борщагівка

У зв’язку з підвищенням тарифу на електроенергію ПАТ «Київобленерго»,  зростання тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення  ПАТ «Акціонерна компанія Київводоканал»,  підвищення вартості природного газу ПАТ «НАК «Нафтогаз України», збільшення витрат при закупівлі матеріалів, КП «Софія», як виконавець житлово-комунальних послуг у відповідності з Порядком формування тарифів на послуги з утримання будинків, затверджених постановою КМ України від 1.06.2011року № 869,  провело розрахунки тарифів на послуги по утриманню будинків та прибудинкових територій окремо для кожного будинку, а також на послуги з централізоного водопостачання, водовідведення, теплопостачання та водопідігріву та направило свої пропозиції листами № 112, № 113 від 4.08.2014р.,  на адресу сільської ради з проханням  встановити тарифи рішенням сесії.

Звертаємось до всіх жителів з розумінням віднестися до даного питання. Напривеликий жаль це вимушений, але необхідний крок.

З надією на розуміння,
колектив КП «Софія»

Детальніше...
 
Кабельні лінії PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 лютого 2012, 19:21

06 лютого 2012 року на підставі Закону України № 1289-IV «Про телекомунакації», підписаного Президентом України 18.11.2003 р., «Правил охорони ліній зв’язку», затвердженних Кабінетом Міністрів України 29 січня 1996 року, і Закону України «Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів, щодо відповідальності за правопорушення в галузі зв’язку» на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р.:

Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради

Детальніше...
 
Актуально: вчасні розрахунки... PDF Друк e-mail
Середа, 01 лютого 2012, 19:48

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.

За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна,

Детальніше...
 
Новини від сусідів PDF Друк e-mail
Середа, 01 лютого 2012, 10:04

У ВИШНЕВОМУ
ЗАЛІЗНИЧНИКИ ОТРИМАЮТЬ ЖИТЛО

Про це йшла мова під час зустрічі губернатора Київської області Анатолія Присяжнюка з начальником Південно-Західної залізниці Олексієм Кривопишиним, що відбулася днями у Вишневому.

Детальніше...
 
Головою райдержадміністрації призначено Олександра Зайця PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 20:11

Олександр Заєць22 листопада району було представлено нового голову Києво-Святошинської райдержадміністрації Олександра Зайця. Цю місію виконав голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк. Нагадаємо, до 16 листопада посаду голови Києво-Святошинської РДА обіймав Михайло Заславський.
Під час представлення Олександр Заєць коротко розповів присутнім про себе: за освітою він інженер та юрист, вік - 40 років. Останнє місце роботи - Київська облдержадміністрація.

На думку Олександра Зайця, одне з його головних завдань - це покращення рівня життя жителів району та піднесення рівня довіри до влади.
Як розповів Олександр Віталійович, на попередній роботі йому доводилося мати справу з численними скаргами та зверненнями жителів столичної області, зокрема і Києво-Святошинського району.

- Тож я в курсі багатьох порушень в роботі БТІ, управління Держкомзему тощо, - зауважив Олександр Заєць.

- Для мене ця висока довіра Президента України означає і велику відповідальність. Тож закликаю усіх до плідної співпраці, - наголосив Олександр Заєць.